09:00
Prima News |
Prima News cu Raluca Al-Haddad | |
12:00
Prima News |
Prima News cu Andrei Gheorghe | |
15:00
Prima News |
Prima News cu Ciprian Aron | |
17:00
Prima Sport 1 |
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 19 martie | |
17:45
Prima Sport 2 |
Baschet - LN: CSM Tg Mures - Dinamo | |
18:00
Prima News |
România politică cu Larisa Bernaschi | |
20:00
Prima News |
Proiect de țară: România, cu Costi Mocanu și Sebastian Zachmann | |
22:00
Prima News |
World Wide Banciu | |
23:00
Prima News |
România de la A la Z cu Sabin Gherman |
17:00
Prima Sport 1 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
17:00
Prima Sport 2 |
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 20 martie | |
18:00
Prima Sport 3 |
Baschet - LN: CSU Voluntari - CSU Oradea | |
21:45
Prima Sport 2 |
Amical: San Marino - St Kitts & Nevis |
17:00
Prima Sport 1 |
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 21 martie | |
17:00
Prima Sport 2 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
18:15
Prima Sport 1 |
Studio UEFA: 21 martie (1) | |
19:00
Prima Sport 3 |
Amical: Cipru - Letonia | |
19:00
Prima Sport 1 |
Preliminarii EURO 2024: Georgia - Luxemburg | |
21:00
Prima Sport 1 |
Studio UEFA: 21 martie (2) | |
21:00
Prima Sport 4 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
21:45
PPV1 |
Preliminarii EURO 2024: Grecia - Kazahstan | |
21:45
Prima Sport 5 |
Preliminarii EURO 2024: Polonia - Estonia | |
21:45
PPV2 |
Preliminarii EURO 2024: Țara Galilor - Finlanda | |
21:45
Prima Sport 3 |
Preliminarii EURO 2024: Israel - Islanda | |
21:45
Prima Sport 1 |
Preliminarii EURO 2024: Bosnia - Ucraina | |
21:45
Prima Sport 2 |
Amical: Portugalia - Suedia | |
23:45
Prima Sport 1 |
Studio UEFA: 21 martie (3) | |
23:45
Prima Sport 2 |
Tenis M - ATP: Miami Open |
11:00
Prima Sport 1 |
Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
11:35
Prima Sport 1 |
Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
12:45
Prima Sport 1 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
15:15
Prima Sport 1 |
Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
16:00
Prima Sport 1 |
Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
16:30
Prima Sport 2 |
Amical: Macedonia de Nord - Moldova | |
17:00
Prima Sport 1 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
17:00
Prima Sport 4 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
18:00
Prima Sport 3 |
Amical: Armenia - Kosovo | |
18:15
Prima Sport 5 |
Moto E: MP al Portugaliei - Calificări | |
19:00
Prima Sport 1 |
Amical: Norvegia - Cehia | |
21:00
PrimaTV |
Studio România - Irlanda de Nord - 22 martie (1) | |
21:45
PrimaTV |
Amical: România - Irlanda de Nord | |
21:45
Prima Sport 1 |
Amical: Ungaria - Turcia | |
21:45
Prima Sport 3 |
Amical: Olanda - Scoția | |
22:30
Prima Sport 2 |
Amical: Spania - Columbia | |
23:45
PrimaTV |
Studio România - Irlanda de Nord - 22 martie (2) |
01:00
Prima Sport 2 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
10:40
Prima Sport 1 |
Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 3 | |
11:25
Prima Sport 1 |
Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 3 | |
12:10
Prima Sport 1 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Calificări | |
14:10
Prima Sport 1 |
Moto E: MP al Portugaliei - Cursa 1 | |
14:50
Prima Sport 1 |
Moto 3: MP al Portugaliei - Calificări | |
15:45
Prima Sport 1 |
Moto 2: MP al Portugaliei - Calificări | |
17:00
Prima Sport 1 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Sprint | |
17:00
Prima Sport 3 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
19:00
Prima Sport 1 |
Amical: Slovacia - Austria | |
19:00
Prima Sport 2 |
Amical: Irlanda - Belgia | |
21:00
Prima Sport 1 |
Amical: Anglia - Brazilia | |
21:00
Prima Sport 4 |
Amical: Danemarca - Elveția | |
22:00
Prima Sport 2 |
Amical: Franța - Germania | |
22:00
Prima Sport 5 |
Espanyol - Tenerife |
11:40
Prima Sport 2 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Warm Up & Rider Fun Parade | |
13:00
Prima Sport 2 |
Moto 3: MP al Portugaliei - Cursa | |
14:15
Prima Sport 2 |
Moto 2: MP al Portugaliei - Cursa | |
15:00
Prima Sport 3 |
Handbal F - CL: Ikast - Bietigheim | |
16:00
Prima Sport 2 |
Moto GP: MP al Portugaliei - Cursa | |
17:00
Prima Sport 1 |
Handbal F - CL: CSM București - Krim | |
17:00
Prima Sport 2 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
17:15
Prima Sport 3 |
Valladolid - Eibar | |
19:00
Prima Sport 1 |
Handbal F - EL: Brăila - Podravka | |
19:15
Prima Sport 3 |
Baschet - LN: CSU Sibiu - U BT Cluj | |
19:30
Prima Sport 4 |
Levante - Elche | |
21:45
Prima Sport 4 |
Amical: San Marino - St Kitts & Nevis | |
23:00
Prima Sport 1 |
Tenis M - ATP: Miami Open |
17:00
Prima Sport 2 |
Tenis M - ATP: Miami Open | |
18:00
Prima Sport 1 |
Amical: Azerbaidjan - Bulgaria | |
19:00
Prima Sport 3 |
Amical: Cipru - Serbia | |
19:00
Prima Sport 4 |
Amical: Muntenegru - Macedonia de Nord | |
20:00
Prima Sport 1 |
Amical: Suedia - Albania | |
21:30
Prima Sport 3 |
Albacete - Ferrol |
Vezi care vor fi cele mai importante transmisiuni sportive