RECOMANDĂRI

{ { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { {

URMĂTORUL LIVE PE PLATFORMĂ în 9 ORE : 09 MIN

Osasuna
Vs
Villarreal
în
9 ORE : 09 MIN
CS Dinamo București
Vs
Flensburg
în
10 ORE : 09 MIN

Vezi ultimele Rezumate și emisiuni

trebuie doar să te înregistrezi

Program Program Live-uri pentru pentru

09:40
Prima Sport 1
Moto 3: MP al Cataloniei - Antrenamente 3
10:25
Prima Sport 1
Moto 2: MP al Cataloniei - Antrenamente 3
11:00
Prima Sport 3
Gimnastică ritmică: Campionatele Europene
11:10
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Cataloniei - Antrenamente 3
11:50
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Cataloniei - Calificări
13:15
Prima Sport 1
Moto E: MP al Cataloniei - Cursa 1
13:50
Prima Sport 1
Moto 3: MP al Cataloniei - Calificări
14:45
Prima Sport 1
Moto 2: MP al Cataloniei - Calificări
15:00
PPV1
Osasuna - Villarreal
15:20
Prima Sport 3
Gimnastică ritmică: Campionatele Europene
15:30
Prima Sport 5
Tenis M - ATP: Finala Lyon Open
16:00
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Cataloniei - Sprint
16:00
Prima Sport 4
Tenis M - ATP: Finala Geneva Open
16:00
Prima Sport 2
Handbal M - EL: Dinamo - Flensburg
16:40
PPV2
Gimnastică ritmică: Campionatele Europene
16:45
Prima Sport 3
Rugby: Leinster - Toulouse
17:00
PPV1
Moto E: MP al Cataloniei - Cursa 2
17:15
Prima Sport 1
Real Sociedad - Atletico Madrid
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima Sport 2
Juventus - Monza
19:00
Prima Sport 3
Handbal M - EL: Rhein Neckar - Fuchse
19:30
Prima Sport 1
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
19:30
PPV1
Almeria - Cadiz
20:00
Prima Sport 4
Handbal M - EC: Olympiakos - Valur
21:45
Prima Sport 2
Milan - Salernitana
22:00
Prima Sport 1
Real Madrid - Real Betis
10:40
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Cataloniei - Warm Up & Rider Fan Parade
11:00
Prima Sport 2
Canotaj: Cupa Mondială - Lucerna
11:00
Prima Sport 3
Gimnastică ritmică: Campionatele Europene
12:00
Prima Sport 1
Moto 3: MP al Cataloniei - Cursa
13:15
Prima Sport 1
Moto 2: MP al Cataloniei - Cursa
13:40
Prima Sport 3
Romanian Series Endurance
14:45
PPV1
Gimnastică ritmică: Campionatele Europene
14:45
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Cataloniei - Cursa
15:00
Prima Sport 5
Getafe - Mallorca
16:00
Prima Sport 1
Handbal M - EL: Finala mică
17:15
PPV3
Celta Vigo - Valencia
17:15
Prima Sport 5
Las Palmas - Alaves
18:00
Prima Sport 3
Teqball: World Teqball Tour
19:00
Prima Sport 4
Handbal M - EL: Finala
19:00
Prima Sport 2
Konyaspor - Galatasaray / Fenerbahce - Istanbulspor
19:15
Prima Sport 5
Atalanta - Torino
19:45
Prima Sport 3
Brugge - Cercle Brugge / St Gilloisse - Genk
20:00
Prima Sport 1
Universitatea Craiova - U Cluj
21:45
Prima Sport 5
Verona - Inter Milano
21:45
Prima Sport 4
Lazio - Sassuolo
21:45
Prima Sport 3
Empoli - Roma
21:45
PPV1
Frosinone - Udinese
22:00
Prima Sport 2
Sevilla - Barcelona
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 27 mai
20:00
Prima Sport 1
Baraj promovare: Csikszereda - Dinamo
21:00
Prima Sport 2
Al Nassr - Al Ittihad
21:00
Prima Sport 4
Al Wehda - Al Hilal
21:00
Prima Sport 5
Al Ahli - Al Fayha
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 28 mai
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 29 mai
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 30 mai

Handbal

ÎNCEPE îN 10 ORE : 09 MIN
CS Dinamo București
Vs
Flensburg
ÎNCEPE îN 13 ORE : 09 MIN
Handbal M - EL: Rhein Neckar - Fuchse
ÎNCEPE îN 14 ORE : 09 MIN
Handbal M - EC: Olympiakos - Valur

Te uiți CÂND ȘI CÂT VREI HOT THIS WEEK

CAMPIONATE ȘI COMPETIȚII

{
ÎNCEPE îN 2ZILE :14 ORE : 09 MIN
Csikszereda
Vs
Dinamo
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :14 ORE : 09 MIN
Universitatea Craiova
Vs
U Cluj
{
ÎNCEPE îN 13 ORE : 09 MIN
Juventus
Vs
AC Monza
{
ÎNCEPE îN 15 ORE : 54 MIN
AC Milan
Vs
Salernitana
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :13 ORE : 24 MIN
Atalanta
Vs
AC Torino
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :15 ORE : 54 MIN
Hellas Verona
Vs
Inter Milano
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :15 ORE : 54 MIN
Lazio
Vs
Sassuolo
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :15 ORE : 54 MIN
Empoli
Vs
AS Roma
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :15 ORE : 54 MIN
Frosinone
Vs
Udinese
{
ÎNCEPE îN 16 ORE : 09 MIN
Real Madrid
Vs
Real Betis
{
ÎNCEPE îN 11 ORE : 24 MIN
Real Sociedad
Vs
Atlético Madrid
{
ÎNCEPE îN 13 ORE : 39 MIN
Rayo Vallecano
Vs
Athletic Bilbao
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :09 ORE : 09 MIN
Getafe
Vs
Mallorca
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :11 ORE : 24 MIN
Celta Vigo
Vs
Valencia
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :11 ORE : 24 MIN
Las Palmas
Vs
Alaves
{
ÎNCEPE îN 1ZILE :16 ORE : 09 MIN
Sevilla
Vs
Barcelona
{
ÎNCEPE îN 9 ORE : 09 MIN
Osasuna
Vs
Villarreal
{
ÎNCEPE îN 13 ORE : 39 MIN
Almeria
Vs
Cádiz

Emisiuni despre Competiții Sportive

Conținut Conținut Gratuit

Ai nevoie doar de cont

{ { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { { {