11:30 | TELESHOPPING Vezi LIVE | |
13:00 | UTA Arad - FC Voluntari | |
15:00 | Petrolul Ploiești - FCU Craiova | |
17:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 19 martie | |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
18:15 | Fulham - Tottenham | |
20:15 | FCSB - Sepsi Sf. Gheorghe | |
22:30 | Magazin UEFA Champions League | |
23:00 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei 1 Play-Off/Play-Out | |
23:30 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
23:45 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) |
11:15 | Atalanta - Fiorentina Vezi LIVE | |
13:15 | TELESHOPPING | |
13:45 | Dortmund - Frankfurt | |
15:45 | TELESHOPPING | |
16:45 | Bundesliga - Rezumatele Etapei | |
17:45 | Baschet - LN: CSM Tg Mures - Dinamo | |
19:45 | EUROGOLURI | |
20:00 | Magazin UCL | |
20:30 | Premier League - Rezumatele Etapei | |
21:30 | Barcelona - Napoli |
12:30 | Krim – CSM Bucuresti Vezi LIVE | |
14:30 | REZUMATE PREMIER LEAGUE | |
15:30 | Dinamo – CSM Constanta | |
18:15 | Milan – Real Madrid | |
20:15 | REZUMATE FRANTA | |
21:15 | REZUMATE BUNDESLIGA | |
22:15 | CSM Targu Mures - Dinamo |
11:45 | Besiktas – Antalyaspor Vezi LIVE | |
13:45 | Atletico Bilbao – Alaves | |
15:45 | Gloria Buzău – Viitorul Pandurii Tg Jiu | |
17:45 | Brest – Lille | |
19:45 | Villarreal – Valencia | |
21:45 | Luton – Nottingham Forest | |
23:45 | Șelimbăr – Chindia Târgoviste |
00:00 | Fără Emisie Vezi LIVE | |
22:00 | Fără Emisie |
00:00 | Fără Emisie Vezi LIVE | |
22:00 | Fără Emisie |
00:00 | Fără Emisie Vezi LIVE | |
22:00 | Fără Emisie |
11:10 | Teleshopping Vezi LIVE | |
13:10 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
14:00 | Focus 14 - 19 martie | |
16:00 | Exclusiv VIP - 19 martie | |
18:00 | Focus 18 - 19 martie | |
19:30 | Flash Monden - 19 martie | |
20:00 | BULEVARDUL CRIMEI | |
22:00 | Focus 22 - 19 martie | |
23:30 | Exclusiv VIP (R) |
11:45 | AL PATRULEA STOL Vezi LIVE | |
13:30 | MAGNATUL | |
15:00 | CASA CU PAPUSI | |
16:30 | O LACRIMA DE FATA | |
18:15 | SANTAJ | |
20:00 | O ZI LA BUCURESTI | |
21:30 | LICEENII | |
23:15 | LICEENII ROCK'N ROLL |
12:30 | GOOD NIGHT SWEETHART Vezi LIVE | |
13:00 | THE IT CROWD | |
13:30 | SCURT METRAJ TURKEY GIRL | |
14:00 | BENNY HILL | |
15:00 | FILM ARTISTIC | |
17:00 | OPORTUNISTII | |
17:30 | TRASNITI IN NATO | |
18:00 | NIMENI NU-I PERFECT | |
18:30 | MONDENII | |
19:30 | ARABELA | |
20:00 | GOOD NIGHT SWEETHART | |
20:30 | THE IT CROWD | |
21:00 | BENNY HILL | |
22:00 | BANC SHOW |
12:00 | Prima News cu Andrei Gheorghe Vezi LIVE | |
15:00 | Prima News cu Ciprian Aron | |
18:00 | România politică cu Larisa Bernaschi | |
20:00 | Proiect de țară: România, cu Costi Mocanu și Sebastian Zachmann | |
22:00 | World Wide Banciu | |
23:00 | România de la A la Z cu Sabin Gherman |
12:15 | Profit Debate Vezi LIVE | |
13:00 | Profit News | |
13:15 | Profit Debate | |
14:00 | Profit News | |
14:15 | Talk cu Constantin Rudnițchi | |
15:00 | Profit News | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Profit News | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Profit News | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Profil de Companie | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
11:30 | TELESHOPPING Vezi LIVE | |
13:00 | VERDEN GHETE | |
14:00 | AGRICULTURA LA RAPORT | |
16:00 | TELESHOPPING | |
16:30 | TEHNOLOGII ȘI UTILAJE | |
17:00 | AGRICULTURA O ȘANSĂ PENTRU ROMÂNIA | |
18:00 | CE VOR PLANTELE | |
19:00 | ȘTIRILE AGRO TV | |
20:00 | AGRICULTURA LA RAPORT | |
22:00 | CE VOR PLANTELE | |
23:00 | ȘTIRILE AGRO TV |
01:00 | Inter Milano - Napoli | |
03:30 | Rapid - Farul Constanța | |
05:45 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
06:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) | |
07:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
07:30 | Magazin UEFA Champions League | |
08:00 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
08:45 | TELESHOPPING | |
09:15 | U Cluj - FC Botoșani | |
11:30 | TELESHOPPING | |
13:00 | Hermannstadt - Dinamo | |
15:00 | Rapid - Farul Constanța | |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
00:00 | Arsenal - Porto | |
02:00 | Magazin UCL | |
03:00 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
03:30 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
04:00 | Freiburg - Leverkusen | |
06:00 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
07:00 | EUROGOLURI | |
07:30 | Al Ahli - Al Nassr | |
09:30 | TELESHOPPING | |
10:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) | |
11:15 | Borussia Dortmund - PSV | |
13:15 | TELESHOPPING | |
13:45 | Darmstadt - Bayern Munchen | |
15:45 | TELESHOPPING | |
17:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 20 martie | |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
18:15 | Atletico Madrid – Barcelona | |
20:15 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) | |
21:45 | Amical: San Marino - St Kitts & Nevis | |
23:45 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) |
18:00 | Baschet - LN: CSU Voluntari - CSU Oradea |
00:00 | REZUMATE PREMIER LEAGUE | |
01:30 | U BT Cluj Napoca - London Lions | |
04:00 | REZUMATE SPANIA | |
05:00 | CSM Targu Mures - Dinamo |
01:45 | Juventus – Genoa | |
03:45 | West Ham – Aston Villa | |
05:45 | Galatasaray – Kasimpasa | |
07:45 | Milan – Real Madrid | |
09:45 | Tolouse – Lyon | |
11:45 | Osnabruck – Fortuna Dusseldorf | |
13:45 | Osasuna – Real Madrid | |
15:45 | Șelimbăr – Chindia Târgoviste | |
17:45 | Galatasaray – Kasimpasa | |
19:45 | Atalanta – Fiorentina | |
21:45 | Trabzonspor – Fenerbahce | |
23:45 | Frosinone – Lazio |
00:00 | Fără Emisie | |
22:00 | Fără Emisie |
00:00 | Fără Emisie | |
22:00 | Fără Emisie |
00:00 | Fără Emisie | |
22:00 | Fără Emisie |
01:30 | BULEVARDUL CRIMEI | |
03:30 | Flash Monden | |
04:30 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
05:30 | Focus | |
07:00 | Exclusiv VIP (R) | |
09:00 | Alege rețeta națională | |
11:10 | Teleshopping | |
13:10 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
14:00 | Focus 14 - 20 martie | |
16:00 | Exclusiv VIP - 20 martie | |
18:00 | Focus 18 - 20 martie | |
19:30 | Flash Monden - 20 martie | |
20:00 | Cronica Cârcotașilor - 20 martie | |
22:00 | Focus 22 - 20 martie | |
23:30 | Exclusiv VIP (R) |
01:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
08:00 | TELESHOPPING |
00:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
06:00 | Profit News | |
07:00 | Teleshopping | |
08:00 | Profil de Companie | |
10:00 | Povestile Bursei | |
10:15 | Profit Debate | |
11:00 | Povestile Bursei | |
11:15 | Profit Debate | |
12:00 | Povestile Bursei | |
12:15 | Profit Debate | |
13:00 | Povestile Bursei | |
13:15 | Profit Debate | |
14:00 | Povestile Bursei | |
14:15 | Profit Debate | |
15:00 | Povestile Bursei | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Povestile Bursei | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Povestile Bursei | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Profil de Companie | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
05:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) | |
06:30 | NETBUSTER | |
07:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
07:15 | Premier League - Rezumatele Etapei | |
08:15 | LA LIGA WORLD | |
09:15 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
09:45 | NETBUSTER | |
10:30 | La Liga - Rezumatele Etapei | |
11:30 | TELESHOPPING | |
12:30 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
13:00 | NETBUSTER | |
13:30 | TELESHOPPING | |
14:30 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
14:45 | La Liga - Rezumatele Etapei | |
15:45 | GOL, GOL, GOL | |
16:15 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
17:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 21 martie | |
18:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
18:15 | Studio UEFA: 21 martie (1) | |
19:00 | Preliminarii EURO 2024: Georgia - Luxemburg | |
21:00 | Studio UEFA: 21 martie (2) | |
21:45 | Preliminarii EURO 2024: Bosnia - Ucraina | |
23:45 | Studio UEFA: 21 martie (3) |
01:00 | Atletico Madrid - Inter Milano | |
03:00 | Borussia Dortmund - PSV | |
05:15 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
06:00 | SUPERLIGA - Rezumatele Etapei | |
06:30 | Magazin UEFA | |
07:00 | CFR Cluj - Universitatea Craiova | |
09:00 | WORLD OF FREE SPORTS | |
09:30 | TELESHOPPING | |
10:00 | Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) | |
11:15 | Premier League - Rezumatele Etapei | |
12:30 | TELESHOPPING | |
13:30 | WORLD OF FREE SPORTS | |
14:15 | TELESHOPPING | |
15:00 | Rapid - Farul Constanța | |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open | |
21:00 | ȘTIRILE PRIMA SPORT | |
21:15 | SUPERLIGA - Top goluri. Top ratări | |
21:45 | Amical: Portugalia - Suedia | |
23:45 | Tenis M - ATP: Miami Open |
19:00 | Amical: Cipru - Letonia | |
21:45 | Preliminarii EURO 2024: Israel - Islanda |
21:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
01:45 | Besiktas – Antalyaspor | |
03:45 | Nurenberg – St. Pauli | |
05:45 | Trabzonspor – Fenerbahce | |
07:45 | San Marino – San Kitts & Nevis | |
09:45 | Roma – Sassuolo | |
11:45 | Athletic Bilbao – Alaves | |
13:45 | Atalanta – Fiorentina | |
15:45 | San Marino – San Kitts & Nevis | |
17:45 | Reims – Metz | |
19:45 | Baschet M - EC: Paris – Joventut | |
21:45 | Preliminarii EURO 2024: Polonia - Estonia | |
23:45 | San Marino – San Kitts & Nevis |
00:00 | Fără Emisie | |
21:45 | Preliminarii EURO 2024: Grecia - Kazahstan |
00:00 | Fără Emisie | |
21:45 | Preliminarii EURO 2024: Țara Galilor - Finlanda |
00:00 | Fără Emisie | |
22:00 | Fără Emisie |
01:30 | Cronica Cârcotașilor (R) | |
03:30 | Minte sănătoasă în corp sănătos | |
04:00 | Life & Style cu Maria Andrei | |
04:30 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
05:30 | Focus | |
07:00 | Exclusiv VIP (R) | |
09:00 | Alege rețeta națională | |
11:10 | Teleshopping | |
13:10 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
14:00 | Focus 14 - 21 martie | |
16:00 | Exclusiv VIP - 21 martie | |
18:00 | Focus 18 - 21 martie | |
19:30 | Magazin UEFA - 21 martie | |
20:00 | NEW AMSTERDAM | |
22:00 | Focus 22 - 21 martie | |
23:30 | Exclusiv VIP (R) |
00:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
06:00 | Profit News | |
07:00 | Teleshopping | |
08:00 | Profil de Companie | |
10:00 | Povestile Bursei | |
10:15 | Profit Debate | |
11:00 | Povestile Bursei | |
11:15 | Profit Debate | |
12:00 | Profit News | |
12:15 | Profit Debate | |
13:00 | Profit News | |
13:15 | Profit Debate | |
14:00 | Profit News | |
14:15 | Talk cu Constantin Rudnițchi | |
15:00 | Profit News | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Profit News | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Profit News | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Profil de Companie | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Legile afacerilor | |
21:30 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
00:30 | Preliminarii EURO 2024: Rezumate - 21 martie | |
01:00 | Portugalia - Suedia | |
03:15 | Israel - Islanda | |
05:30 | Preliminarii EURO 2024: Rezumate | |
06:00 | Bosnia - Ucraina | |
11:00 | Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
11:35 | Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
12:45 | Moto GP: MP al Portugaliei - Antrenamente 1 | |
15:15 | Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
16:00 | Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
17:00 | Moto GP: MP al Portugaliei - Antrenamente 2 | |
19:00 | Amical: Norvegia - Cehia | |
21:45 | Amical: Ungaria - Turcia |
03:00 | SERIE A FULL IMPACT | |
03:45 | PREMIER LEAGUE STORIES | |
04:30 | Rapid - Farul Constanța | |
06:30 | PREMIER LEAGUE STORIES | |
16:30 | Amical: Macedonia de Nord - Moldova | |
22:30 | Amical: Spania - Columbia |
18:00 | Amical: Armenia - Kosovo | |
21:45 | Amical: Olanda - Scoția |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
01:45 | Trabzonspor – Fenerbahce | |
03:45 | West Ham – Aston Villa | |
05:45 | Toulouse – Lyon | |
18:15 | Moto E: MP al Portugaliei - Calificări |
01:30 | NEW AMSTERDAM | |
03:30 | Sănătate cu stil | |
04:30 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
05:30 | Focus | |
07:00 | Exclusiv VIP (R) | |
09:00 | Alege rețeta națională | |
11:10 | Teleshopping | |
13:10 | Iubiri secrete | |
14:00 | Focus 14 - 22 martie | |
16:00 | Exclusiv VIP - 22 martie | |
18:00 | Focus 18 - 22 martie | |
19:00 | B.D IN ALERTA | |
21:00 | Studio România - Irlanda de Nord - 22 martie (1) | |
21:45 | Amical: România - Irlanda de Nord | |
23:45 | Studio România - Irlanda de Nord - 22 martie (2) |
00:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
06:00 | Profit News | |
07:00 | Teleshopping | |
08:00 | Profil de Companie | |
10:00 | Povestile Bursei | |
10:15 | Profit Debate | |
11:00 | Povestile Bursei | |
11:15 | Profit Debate | |
12:00 | Profit News | |
12:15 | Debate cu antreprenori cu Cătălin Chivu - 22 martie | |
13:00 | Profit News | |
13:15 | Energy Road cu Cătălin Chivu și Adi Moșoianu | |
14:00 | Profit News | |
14:15 | Talk cu Constantin Rudnițchi | |
15:00 | Profit News | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Profit News | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Profit News | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Profil de Companie | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
10:40 | Moto 3: MP al Portugaliei - Antrenamente 3 | |
11:25 | Moto 2: MP al Portugaliei - Antrenamente 3 | |
12:10 | Moto GP: MP al Portugaliei - Calificări | |
14:10 | Moto E: MP al Portugaliei - Cursa 1 | |
14:50 | Moto 3: MP al Portugaliei - Calificări | |
15:45 | Moto 2: MP al Portugaliei - Calificări | |
17:00 | Moto GP: MP al Portugaliei - Sprint | |
19:00 | Amical: Slovacia - Austria | |
21:00 | Amical: Anglia - Brazilia |
01:00 | Tenis M - ATP: Miami Open | |
19:00 | Amical: Irlanda - Belgia | |
22:00 | Amical: Franța - Germania |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
21:00 | Amical: Danemarca - Elveția |
22:00 | Espanyol - Tenerife |
01:00 | Exclusiv VIP (R) | |
03:00 | Alege rețeta națională | |
04:30 | SINU, RAUL PASIUNILOR | |
05:30 | Focus | |
07:00 | ARISTA, DOLARII SI ARDELENII | |
09:00 | Poezie și delicatețuri cu Mircea Dinescu | |
11:00 | Sănătate cu stil - 23 martie | |
11:30 | Connect - 23 martie | |
12:00 | Insider Politic cu Sebastian Zachmann - 23 martie | |
14:00 | Minte sănătoasă în corp sănătos | |
14:30 | Life & Style cu Maria Andrei - 23 martie | |
15:00 | Secretele președintelui (R) | |
16:00 | Schimb de mame (R) | |
18:00 | Focus 18 - 23 martie | |
19:00 | Focus Special - 23 martie | |
19:30 | Flash Monden - 23 martie | |
20:00 | PRIMUL NEPOT | |
22:00 | MUNTELE UCIGAS | |
23:00 | Bate Cupa - 23 martie |
00:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
06:00 | Profit News | |
07:00 | Teleshopping | |
08:00 | Profil de Companie | |
10:00 | Povestile Bursei | |
10:15 | Profit Debate | |
11:00 | Povestile Bursei | |
11:15 | Profit Debate | |
12:00 | Povestile Bursei | |
12:15 | Profit Debate | |
13:00 | Povestile Bursei | |
13:15 | Profit Debate | |
14:00 | Povestile Bursei | |
14:15 | Profit Debate | |
15:00 | Povestile Bursei | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Povestile Bursei | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Povestile Bursei | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Profil de Companie | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
17:00 | Handbal F - CL: CSM București - Krim | |
19:00 | Handbal F - EL: Brăila - Podravka | |
23:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
11:40 | Moto GP: MP al Portugaliei - Warm Up & Rider Fun Parade | |
13:00 | Moto 3: MP al Portugaliei - Cursa | |
14:15 | Moto 2: MP al Portugaliei - Cursa | |
16:00 | Moto GP: MP al Portugaliei - Cursa | |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
15:00 | Handbal F - CL: Ikast - Bietigheim | |
17:15 | Valladolid - Eibar | |
19:15 | Baschet - LN: CSU Sibiu - U BT Cluj |
19:30 | Levante - Elche | |
21:45 | Amical: San Marino - St Kitts & Nevis |
00:00 | ARISTA, DOLARII SI ARDELENII | |
02:00 | MUNTELE UCIGAS | |
03:00 | Secretele președintelui | |
04:00 | Exclusiv VIP (R) | |
06:00 | Focus | |
07:00 | Sănătate cu stil | |
07:30 | Focus Special | |
08:00 | Insider Politic cu Sebastian Zachmann | |
10:00 | Minte sănătoasă în corp sănătos | |
10:30 | Connect | |
11:00 | Banc Show - Best Of - 24 martie | |
12:00 | B.D IN ALERTA | |
14:00 | Poezie și delicatețuri cu Mircea Dinescu - 24 martie | |
16:00 | Cronica Cârcotașilor | |
18:00 | Focus 18 - 24 martie | |
19:00 | Secretele președintelui | |
20:00 | Schimb de mame | |
22:00 | Secretele președintelui | |
23:00 | Insider Politic cu Sebastian Zachmann |
00:00 | PROGRAME ÎN RELUARE | |
06:00 | Profit News | |
07:00 | Teleshopping | |
08:00 | Profil de Companie | |
10:00 | Povestile Bursei | |
10:15 | Profit Debate | |
11:00 | Povestile Bursei | |
11:15 | Profit Debate | |
12:00 | Povestile Bursei | |
12:15 | Profit Debate | |
13:00 | Povestile Bursei | |
13:15 | Profit Debate | |
14:00 | Povestile Bursei | |
14:15 | Profit Debate | |
15:00 | Povestile Bursei | |
15:15 | Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu | |
16:00 | Povestile Bursei | |
16:15 | Profit Debate | |
17:00 | Povestile Bursei | |
17:15 | Profit Debate | |
18:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
19:00 | Profit Debate | |
19:30 | Dialoguri de Valoare | |
20:30 | Profit Debate | |
21:00 | Profit News cu Raluca Smaranda | |
22:00 | Povestile Bursei | |
22:15 | Profit Debate |
18:00 | Amical: Azerbaidjan - Bulgaria | |
20:00 | Amical: Suedia - Albania |
17:00 | Tenis M - ATP: Miami Open |
19:00 | Amical: Cipru - Serbia | |
21:30 | Albacete - Ferrol |
19:00 | Amical: Muntenegru - Macedonia de Nord |