PROGRAM TV

06:30 Iubiri Secrete Vezi LIVE
07:00 Starea Nației (R)
08:00 Teleshopping
08:15 Nimeni nu-i perfect (R)
09:00 Exclusiv VIP (R)
11:00 Teleshopping LIVE
13:00 Nimeni nu-i perfect (R)
14:00 Focus 14
15:30 Exclusiv VIP - 28 septembrie
17:30 Flash Monden - 28 septembrie
17:55 Sport
18:00 Focus 18 - 28 septembrie
19:30 Iubiri Secrete
20:00 Cronica cârcotașilor - 28 septembrie
22:00 Starea Nației cu Dragoș Pătraru - 28 septembrie
23:00 Focus 23 - 28 septembrie
06:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R) Vezi LIVE
07:00 Stirile Prima Sport
07:15 Studio UEFA Nations League
08:15 Stirile Prima Sport
08:30 Teleshopping
08:45 Rezumate UEFA Nations League
09:15 Teleshopping
09:30 Studio UEFA Nations League
10:30 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
11:30 Teleshopping
14:30 Studio UEFA Nations League
15:30 Rezumate UEFA Nations League
16:00 Jiul Petroșani - Oțelul Galați
18:00 Stirile Prima Sport
18:15 Euro Goluri
18:45 CSC Șelimbăr - Petrolul Ploiești
20:45 Fotbal Show - 28 septembrie (1)
21:30 CS Afumați - Rapid
23:30 Fotbal Show - 28 septembrie (2)
05:30 Handbal F - CL: Kastamonu - Rapid (R) Vezi LIVE
07:00 Rezumate UEFA Nations League
08:00 Teleshopping
08:30 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
09:30 Teleshopping
10:00 Steaua - Chindia Târgobiște (R)
12:00 Teleshopping
14:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
15:00 UEFA Nations League: Portugalia - Spania (R)
17:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 28 septembrie
18:00 Baschet M - LN: Dinamo - CSM Galați
19:45 Handbal M - CL: Veszprem - Dinamo
21:15 Euro Goluri
21:45 Handbal M - CL: Magdeburg - PSG
23:15 Stirile Prima Sport
23:30 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
05:00 UEFA Nations League: Suedia - Slovenia (R) Vezi LIVE
07:00 Meciul Vieții
08:00 UEFA Nations League: Norvegia - Serbia (R)
10:00 Rugby: Steaua - Baia Mare (R)
11:45 Rezumate UEFA Nations League
13:15 Rugby: Dinamo - Timișoara (R)
15:00 Baschet M: U BT Cluj - CSO Voluntari (R)
16:45 CN Raliuri - Raliul Iașiului (R)
18:45 CN Viteză în coastă: Câmpulung Muscel (R)
21:45 Meciul Vieții
22:45 Stirile Prima Sport
23:00 Fighting: Gala Best of the Best (R)
05:30 FIBA 3x3 Nations League (R) Vezi LIVE
11:30 FIBA 3x3 Nations League (R)
19:00 Canotaj: Campionatul Mondial - Racice, Cehia (R)
00:00 PROGRAME ÎN RELUARE Vezi LIVE
08:30 Cinemaraton LIVE
00:10 SECVENTE Vezi LIVE
10:00 CASANOVA, IDENTITATE FEMININA
12:00 DUMBRAVA MINUNATA
14:10 SECVENTE
15:00 TICALOSII
17:00 FALANSTERUL
19:45 SETEA
22:00 CERCUL MAGIC
06:00 Știrile orei 21:00 (R) Vezi LIVE
07:00 Profit LIVE (R)
07:30 Profil de companie
08:00 Profit LIVE (R)
10:00 Profit News cu Raluca Al-Haddad - 28 septembrie
13:00 Profit News cu Constantin Opriș - 28 septembrie
14:00 Profit News cu Constantin Rudnitchi - 28 septembrie
15:00 Profit News
15:15 Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrânceanu - 28 septembrie
16:00 Profit News cu Ciprian Aron
18:00 Buletin de știri cu Raluca Smaranda
19:00 Talk News cu Alina Manolache - 28 septembrie
21:00 Profil de companie
22:00 Dialoguri de valoare (R)
23:00 Talk News (R)
06:00 Știrile Agro TV (R) Vezi LIVE
07:00 Știrile Agro TV (R)
08:00 Ce vor plantele (R)
09:00 Agricultura, o șansă pentru România - cu Cătălin Lența (R)
10:00 Teleshopping
10:30 Tehnologii și utilaje (R)
11:00 Agroproiecte de succes (R)
11:30 Teleshopping
13:00 Știrile Agro TV (R)
14:00 Agricultura la raport, cu Ovidiu Ghinea (R)
16:00 Teleshopping
16:30 AGROMAGAZIN (R)
17:00 Agricultura, o șansă pentru România - 28 septembrie
18:00 Ce vor plantele - 28 septembrie
19:00 Știrile AgroTV
20:00 Agricultura la raport, cu Ovidiu Ghinea - 28 septembrie
22:00 Ce vor plantele (R)
23:00 Știrile AgroTV (R)
00:00 Exclusiv VIP (R)
02:00 Cronica Cârcotașilor
04:00 Focus (R)
05:30 Nimeni nu-i perfect (R)
06:30 Iubiri Secrete
07:00 Starea Nației (R)
08:00 Teleshopping
08:15 Nimeni nu-i perfect (R)
09:00 Exclusiv VIP (R)
11:00 Teleshopping LIVE
13:00 Nimeni nu-i perfect (R)
14:00 Focus 14
15:30 Exclusiv VIP - 29 septembrie
17:30 Flash Monden - 29 septembrie
17:55 Sport
18:00 Focus 18 - 29 septembrie
19:30 Iubiri Secrete
20:00 ULTIMUL CARTUȘ
22:00 Starea Nației cu Dragoș Pătraru - 29 septembrie
23:00 Focus 23 - 29 septembrie
00:30 CSC Șelimbăr - Petrolul Ploiești (R)
02:30 Fotbal Show
03:15 CS Afumați - Rapid (R)
05:15 Fotbal Show
06:15 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
07:15 Stirile Prima Sport
07:30 Fotbal Viral
07:45 Stirile Prima Sport
08:00 Fotbal Show
08:30 Teleshopping
08:45 Fotbal Show
09:15 Teleshopping
09:30 Handbal M - CL: Veszprem - Dinamo (R)
11:00 Stirile Prima Sport
11:15 Teleshopping
11:45 Stirile Prima Sport
12:00 Teleshopping
14:00 Rezumate UEFA Nations League
14:30 Handbal M - CL: Veszprem - Dinamo (R)
16:00 FC Brașov - Hermannstadt
18:00 Fotbal Show - 29 septembrie (1)
18:45 Concordia Chiajna - U Cluj
20:45 Fotbal Show - 29 septembrie (2)
21:30 Viitorul Pandurii Tg. Jiu - Dinamo
23:30 Fotbal Show - 29 septembrie (3)
00:30 Stirile Prima Sport
00:45 Handbal M - CL: Veszprem - Dinamo (R)
02:15 Handbal M - CL: Magdeburg - PSG (R)
03:45 Rezumate UEFA Nations League
06:45 Stirile Prima Sport
07:00 Rezumate UEFA Nations League
08:00 Teleshopping
08:30 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
09:30 Teleshopping
10:00 Fotbal Show
11:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu (R)
12:00 Teleshopping
13:30 CS Afumați - Rapid (R)
15:30 Teleshopping
16:00 Prima Motors
16:30 Euro Goluri
17:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 29 septembrie
18:00 Baschet M - LN: CSM Ploiești - U BT Cluj
19:45 Handbal M - CL: Kiel - Szeged
21:15 Euro Goluri
21:45 Handbal M - CL: Barcelona - RK Celje
23:15 Stirile Prima Sport
23:30 Notele lui Banciu - 29 septembrie
04:15 Fotbal Viral
04:30 Stirile Prima Sport
04:45 Fotbal Viral
05:00 Superally - Mangalia (R)
07:00 Ripensia Timișoara - FC U Craiova (R)
09:00 CSC Șelimbăr - Petrolul Ploiești (R)
11:00 Jiul Petroșani - Oțelul Galați (R)
13:00 Meciul Vieții
13:30 Prima Motors
14:00 Superally - Tg. Mureș (R)
15:45 Superally - Deva (R)
17:00 Superally - Craiova (R)
19:30 Rugby: Dinamo - Timișoara (R)
21:15 Rugby: Dinamo - Steaua (R)
23:00 CN Raliuri - Raliul Iașiului (R)
07:30 Handbal M - CL: Dinamo - Magdeburg (R)
09:00 UEFA Nations League: Finlanda - România (R)
11:00 Handbal F - CL: Rapid - Metz (R)
12:30 Handbal F - CL: Brest - CSM București (R)
14:00 UEFA Nations League: Elveția - Cehia (R)
16:00 Handbal M - CL: GOG - Dinamo (R)
17:30 Meciul Vieții
18:30 FIBA 3x3 Nations League (R)
00:00 CINE INTERVIU
01:10 SECVENTE
10:00 CALE LIBERA
12:00 MARI ACTORI ROMANI (CU RADU BELIGAN)
13:40 SECVENTE
15:00 MOARA LUI CALIFAR
17:00 CALEA VICTORIEI
19:00 O NOAPTE FURTUNOASA
21:00 MARILENA
00:00 Back in Business (R)
01:00 Antreprenor de România (R)
02:00 Dialoguri de valoare (R)
02:30 Inside Profit (R)
03:30 Profit LIVE (R)
04:00 Decizii la vârf (R)
05:00 Back in Business (R)
06:00 Știrile orei 21:00 (R)
07:00 Profit LIVE (R)
07:30 Profil de companie
08:00 Profit LIVE (R)
10:00 Profit News cu Raluca Al-Haddad - 29 septembrie
13:00 Profit News cu Constantin Opriș - 29 septembrie
14:00 Profit News cu Constantin Rudnitchi - 29 septembrie
15:00 Profit News
15:15 Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrânceanu - 29 septembrie
16:00 Profit News cu Ciprian Aron