PROGRAM TV

14:45 Moto GP: MP al Cataloniei - Cursa Vezi LIVE
16:00 Handbal M - EL: Dinamo - Rhein Neckar
17:30 ȘTIRILE PRIMA SPORT
17:45 Premier League: Top goluri
18:45 ȘTIRILE PRIMA SPORT
19:00 Fanatik SuperLiga - 26 mai (1)
20:00 Universitatea Craiova - U Cluj
22:00 Fanatik SuperLiga - 26 mai (2)
23:30 Universitatea Craiova - U Cluj
11:00 Canotaj: Cupa Mondială - Lucerna Vezi LIVE
16:45 Juventus - Monza
19:00 Konyaspor - Galatasaray / Fenerbahce - Istanbulspor
21:00 Magazin UCL
22:00 Sevilla - Barcelona
13:30 Milan - Salernitana Vezi LIVE
16:00 GOL GOL GOL
18:00 Teqball: World Teqball Tour
19:45 Brugge - Cercle Brugge / St Gilloisse - Genk
21:30 STIRILE PRIMA SPORT
21:45 Empoli - Roma
23:45 FINALA MICA HANDBAL MASCULIN EUROPEAN LEAGUE
12:15 Romanian Series Endurance Vezi LIVE
19:00 Handbal M - Finala EL: Flensburg - Fuchse
20:30 PREMIER LEAGUE STORIES
21:30 FOTBAL VIRAL
21:45 Lazio - Sassuolo
23:45 TEQBALL WORLD TOUR FINALA
15:00 Getafe - Mallorca Vezi LIVE
17:15 Las Palmas - Alaves
19:15 Atalanta - Torino
21:00 WORLD OF BOXING
21:45 Verona - Inter Milano
23:45 WORLD OF FREE SPORTS
14:45 Gimnastică ritmică: Campionatele Europene Vezi LIVE
17:15 Fără Emisie
21:45 Frosinone - Udinese
00:00 Fără Emisie Vezi LIVE
22:00 Fără Emisie
00:00 Fără Emisie Vezi LIVE
17:15 Celta Vigo - Valencia
19:15 Fără Emisie
14:00 Poezie și delicatețuri cu Mircea Dinescu - 26 mai Vezi LIVE
16:00 Cronica Cârcotașilor
18:00 Focus 18 - 26 mai
19:00 LOCUL CEL BUN
20:00 Schimb de mame - 26 mai
22:00 PUP-O, MĂ!
23:00 Insider Politic cu Sebastian Zachmann
13:30 DE-AS FI HARAP ALB Vezi LIVE
15:15 MARIA MIRABELA
16:30 IARNA BOBOCILOR
18:15 PROMISIUNI
20:00 03.BYPASS
21:15 MEDA SAU PARTEA NU PREA FERICITA A LUCRURILOR
15:00 FILM ARTISTIC Vezi LIVE
17:00 OPORTUNISTII
17:30 TRASNITI IN NATO
18:00 NIMENI NU-I PERFECT
18:30 MONDENII
19:30 CHARLIE CHAPLIN
20:00 WEDDING BAND
21:00 SANKT MAIK
22:00 BANC SHOW
14:00 Bine înțeles cu Georgia Pietreanu Vezi LIVE
16:00 Zona liberă cu Ovidiu Nahoi
17:00 Zona de conflict cu Marius Saizu
18:00 Insider Politic cu Sebastian Zachmann
19:00 Podcast - Spune-mi cine ești!
20:00 La final!, cu Ionuț Cristache
22:00 Zona liberă cu Ovidiu Nahoi
23:00 Zona de conflict cu Marius Saizu
15:00 Povestile Bursei Vezi LIVE
15:15 Profit LIVE cu Oana Osman și Claudiu Vrînceanu
16:00 Povestile Bursei
16:15 Profit Debate
17:00 Povestile Bursei
17:15 Profit Debate
18:00 Profit News cu Raluca Smaranda
19:00 Profit Debate
19:30 Dialoguri de Valoare
20:30 Profit Debate
21:00 Profit News cu Raluca Smaranda
22:00 Povestile Bursei
22:15 Profit Debate
14:50 FEMEILE IN RAZBOI SI PACE – REGINA MARIA A ROMANIEI 2 Vezi LIVE
16:00 DAN GRIGORE – ETCAETERA, ETCAETERA
17:30 PARFUM SI PIRUETE DE CAFEA
18:45 RADACINILE SUFLETULUI
19:45 PALATUL CANTACUZINO
21:00 AMFITEATRE SI INCHISORI
22:00 BRANCUSI
14:30 PE LA NOI, DUMINICA Vezi LIVE
17:30 TELESHOPPING
18:00 ROMÂNIA AGRICOLĂ
19:00 REALITĂȚI RURALE
20:00 AGROMAGAZIN
20:30 ROMANIA VAZUTA DIN TRACTOR
21:00 MEAT.MILK
22:00 DIN LUMEA SATULUI
23:30 FEMEI CARE TE DAU PE BRAZDA
00:00 Travel Stories Vezi LIVE
17:00 Travel Stories
01:30 Fanatik SuperLiga
03:00 Universitatea Craiova - U Cluj
05:00 Fanatik SuperLiga
07:00 ȘTIRILE PRIMA SPORT
07:15 Fanatik SuperLiga
09:15 Magazin UCL
09:45 Fanatik SuperLiga
11:30 TELESHOPPING
13:30 Universitatea Craiova - U Cluj
15:30 Fanatik SuperLiga
17:00 Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 27 mai
18:00 La Liga - Rezumatele Etapei
19:00 Fotbal Show - 27 mai (1)
20:00 Baraj promovare: Csikszereda - Dinamo
22:00 Fotbal Show - 27 mai (2)
23:00 Csikszereda - Dinamo
00:00 Las Palmas - Alaves
02:00 Konyaspor - Galatasaray / Fenerbahce - Istanbulspor
04:00 Sevilla - Barcelona
06:00 Handbal M - EL: Finala mică
07:30 Konyaspor - Galatasaray / Fenerbahce - Istanbulspor
09:30 TELESHOPPING
10:00 ȘTIRILE PRIMA SPORT
10:15 WORLD OF FREE SPORTS
11:00 Sevilla - Barcelona
13:00 TELESHOPPING
14:00 Empoli - Roma
16:00 TELESHOPPING
17:00 WORLD OF FREE SPORTS
17:30 Magazin UCL
18:00 WORLD OF BOXING
18:45 Konyaspor - Galatasaray / Fenerbahce - Istanbulspor
20:45 ȘTIRILE PRIMA SPORT
21:00 Al Nassr - Al Ittihad
23:00 WORLD OF BOXING
01:15 Lazio - Sassuolo
03:15 Verona - Inter
05:15 Empoli - Roma
07:15 TENIS ATP TIRIAC OPEN
11:15 TENIS ATP MADRID OPEN
19:00 WORLD OF FREE SPORTS
19:45 TEQBALL WORLD TOUR FINALA
21:30 Fortuna Düsseldorf - Bochum
23:30 TENIS ATP ROMA OPEN
01:30 Club Brugges – Cercle Brugges/ST Gilloise - Genk
03:15 CAMPIONATELE EUROPENE GIMNASTICA ARTISTICA
05:45 TEQBALL WORLD TOUR FINALA
07:30 Club Brugges – Cercle Brugges/ST Gilloise - Genk
09:15 PREMIER LEAGUE TOP GOLURI Sezon 2023-2024
10:15 CANOTAJ CUPA MONDIALA LUCERNA
15:30 ROMANIAN ENDURANCE SERIES ETAPA 3
21:00 Al Wehda - Al Hilal
23:00 Leinster – Stade Toulousain
00:15 ROMANIAN ENDURANCE SERIES
05:45 PREMIER LEAGUE - TOP GOLURI
06:45 Las Palmas – Alaves
08:45 Atalanta – Torino
10:45 Bochum - Dusseldorf
12:45 Al Hilal – Al Tai
14:45 Girona – Granada
16:45 Cagliari – Fiorentina
18:45 Rayo Vallecano – Athletic Bilbao
21:00 Al Ahli - Al Fayha
23:00 TEQBALL WORLD TOUR
00:00 Fără Emisie
22:00 Fără Emisie
00:00 Fără Emisie
22:00 Fără Emisie
00:00 Fără Emisie
22:00 Fără Emisie
00:00 REGINA DESERTULUI
03:00 Poezie și delicatețuri cu Mircea Dinescu
05:00 LOCUL CEL BUN
06:00 Focus
07:00 Exclusiv VIP (R)
09:00 IUBIRI SECRETE
10:00 În bucătărie cu Horia Vârlan
11:10 Teleshopping
13:10 CHIPUL REGELUI
14:00 Focus 14 - 27 mai
15:30 Dezbatere electorală - 27 mai
16:00 Exclusiv VIP - 27 mai
18:00 Focus 18 - 27 mai
19:00 Flash Monden - 27 mai
20:00 KICKBOXER 5: ULTIMA RAZBUNARE
22:00 Focus 22 - 27 mai
23:30 Exclusiv VIP (R)
00:00 Programe în reluare
08:00 Teleshopping
08:30 CE STIE, CE VREA, CE-I TREBUIE (DOCUMENTAR DESPRE NOICA)
10:00 MOARA LUI CALIFAR
11:45 DOMNISOARA AURICA
13:45 MAGNATUL
15:15 DOAR CU BULETINUL LA PARIS
17:00 TICALOSII
18:15 CEI CARE PLATESC CU VIATA
21:15 CEL MAI IUBIT DINTRE PAMANTENI
00:00 LAIVU’ LU’ ENACHE
01:00 BANC SHOW
03:00 WEDDING BAND
04:00 BANC SHOW
06:00 MONDENII
07:00 OPORTUNISTII
07:30 FILM ARTISTIC
09:30 ARABELA
10:00 SECVENTE DIN FILME ROMANESTI
11:00 NIMENI NU-I PERFECT
11:30 TRASNITI IN NATO
12:00 DESPRE COMEDIE SI FILM
12:30 SANKT MAIK
13:30 SCURT METRAJ
14:00 BENNY HILL
15:00 FILM ARTISTIC