URMĂTOARELE
TRANSMISIUNI LIVE

16:00
Prima Sport 1
FC Brașov - Hermannstadt
17:00
AgroTV
Agricultura, o șansă pentru România - 29 septembrie
17:00
Prima Sport 2
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 29 septembrie
18:00
Prima Sport 2
Baschet M - LN: CSM Ploiești - U BT Cluj
18:45
Prima Sport 1
Concordia Chiajna - U Cluj
19:45
Prima Sport 2
Handbal M - CL: Kiel - Szeged
21:30
Prima Sport 1
Viitorul Pandurii Tg. Jiu - Dinamo
21:45
Prima Sport 2
Handbal M - CL: Barcelona - RK Celje
05:00
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Antrenamente 1
09:15
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Antrenamente 2
13:00
Prima Sport 1
Formula 1: MP al Statului Singapore - Antrenamente 1
16:00
Prima Sport 2
Formula 1: MP al Statului Singapore - Antrenamente 2
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 30 septembrie
19:00
Profit News
Săptămâna financiară cu Kristine Bago - 30 septembrie
19:30
Prima Sport 4
Hannover - Hamburg
21:00
Prima Sport 1
Universitatea Craiova - FC Voluntari
21:30
Prima Sport 2
Bayern Munchen - Bayer Leverkusen
22:00
Prima Sport 3
Angers - Olympique Marseille
22:00
Prima Sport 4
Athletic Bilbao - Almeria
05:00
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Antrenamente 2
08:30
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Calificări
12:00
Prima Sport 1
Șelimbăr - Steaua
13:00
Prima Sport 3
Formula 1: MP al Statului Singapore - Antrenamente 3
13:00
Prima Sport 2
Rugby: Steaua - Timișoara
14:00
Prima Sport 3
Superally - București
14:00
Prima Sport 4
Angers - Olympique Marseille
14:30
Prima Sport 1
Arsenal - Tottenham
15:00
Prima Sport 2
Cadiz - Villarreal
16:00
Prima Sport 3
Formula 1: MP al Statului Singapore - Calificări
16:00
Prima Sport 4
Napoli - AC Torino
16:30
Prima Sport 1
FC Koln - Borussia Dortmund
17:00
Prima Sport 2
Liverpool - Brighton
17:00
Prima Sport 3
Crystal Palace - Chelsea
19:00
Prima Sport 1
Inter Milano - AS Roma
19:00
Prima Sport 2
CS Mioveni - FC U Craiova
19:30
Prima Sport 3
Sevilla - Atletico Madrid
19:30
Prima Sport 4
West Ham - Wolves
20:00
PrimaTV
Studio Meci SuperLiga
21:30
Prima Sport 1
CFR Cluj - Petrolul Ploiești
21:30
PrimaTV
Meci SuperLiga: CFR Cluj - Petrolul Ploiești
21:45
Prima Sport 3
Empoli - AC Milan
22:00
Prima Sport 2
Mallorca - Barcelona
22:00
Prima Sport 4
PSG - Nice
06:00
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Warm Up
08:00
Prima Sport 1
Moto GP: MP al Tailandei - Curse
08:15
Prima Sport 4
Baschet M - LN: CSM Ploiești - U BT Cluj
11:00
Prima Sport 2
Oțelul Galați - Viitorul Pandurii Tg. Jiu
11:00
Prima Sport 3
Oină: Finala Cupei Federației
12:00
Prima Sport 4
CN Viteză în coastă: Mediaș
13:00
Prima Sport 2
Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe
13:30
Prima Sport 3
Lazio - Spezia
14:45
Prima Sport 1
Formula 1: MP al Statului Singapore
15:00
Prima Sport 4
Valencia - Espanyol
16:00
Prima Sport 2
Manchester City - Manchester United
16:30
Prima Sport 3
Hertha Berlin - Hoffenheim
17:00
Prima Sport 4
Baschet M: CSU Oradea - Argeș Pitești
18:30
Prima Sport 1
Farul Constanța - UTA Arad
19:00
Prima Sport 2
Atalanta - Fiorentina
19:30
Prima Sport 3
Girona - Real Sociedad
20:00
Prima Sport 4
Beșiktaș - Fenerbahce
21:00
Prima Sport 1
FCSB - FC Argeș
21:45
Prima Sport 3
Juventus - Bologna
22:00
Prima Sport 2
Real Madrid - Osasuna
22:00
Prima Sport 4
Lens - Olympique Lyon