URMĂTOARELE
TRANSMISIUNI LIVE

16:00
Prima News
Prima News cu Ciprian Aron
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 2 februarie
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima Sport 1
Demirspor - Fenerbahce
19:00
Prima News
Talk News
22:00
Prima Sport 1
Real Madrid - Valencia
22:00
Prima News
World Wide Banciu
23:00
Prima News
România de la A la Z cu Sabin Gherman
08:00
Prima News
Focus ora 8
09:00
Prima News
Prima News cu Raluca Al-Haddad
12:00
Prima News
Prima News cu Andrei Gheorghe
14:00
Prima News
Focus 14
16:00
Prima News
Prima News cu Ciprian Aron
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 3 februarie
17:00
Prima Sport 2
Chindia Târgoviște - UTA Arad
18:00
Prima News
Focus 18
19:30
Prima Sport 4
Baschet M - LN: CSM Miercurea Ciuc - Steaua
19:30
Prima Sport 3
Sandhausen - Darmstadt
20:00
Prima Sport 2
FC U Craiova - U Cluj
21:30
Prima Sport 4
Augsburg - Bayer Leverkusen
21:45
Prima Sport 5
Oostende - Anderlecht
22:00
PPV1
Malaga - Oviedo
22:00
Prima Sport 1
Chelsea - Fulham
22:00
Prima Sport 3
Athletic Bilbao - Cadiz
12:30
Prima Sport 3
Ankaragucu - Karagumruk
14:00
PPV1
Kaiserslautern - Holstein Kiel
14:30
Prima Sport 1
Everton - Arsenal
14:30
Prima Sport 2
Hermannstadt - FC Argeș
15:00
Prima Sport 4
Espanyol - Osasuna
16:00
Prima Sport 3
Borussia Dortmund - Freiburg
16:00
Prima Sport 5
Cremoenese - Lecce
16:30
PPV1
Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin
17:00
Prima Sport 1
Manchester United - Crystal Palace
17:00
Prima Sport 2
Wolves - Liverpool
17:00
Prima Sport 4
Handbal F - EL: SCM Rm. Vâlcea - Thuringer
17:00
PPV2
Aston Villa - Leicester
18:00
Prima Sport 5
PSG - Toulouse
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima Sport 2
Handbal F - CL: Metz - Rapid
19:00
Prima Sport 3
AS Roma - Empoli
19:30
Prima Sport 4
Newcastle - West Ham
19:30
PPV1
Atletico Madrid - Getafe
19:30
PPV2
Borussia Monchengladbach - Schalke 04
20:00
Prima Sport 1
Rapid - FC Voluntari
20:00
Prima Sport 5
Benfica - Casa Pia
21:45
Prima Sport 2
Sassuolo - Atalanta
22:00
Prima Sport 3
Real Betis - Celta Vigo
22:00
Prima Sport 4
Rennes - Lille
22:00
PPV1
Alaves - Eibar
13:30
Prima Sport 2
Spezia - Napoli
14:00
Prima Sport 3
Clermont - Monaco
14:30
PPV1
Hansa Rostock - Hamburg
14:30
Prima Sport 5
Antwerp - Brugge
15:00
Prima Sport 1
Mallorca - Real Madrid
15:30
Prima Sport 2
CS Mioveni - Sepsi Sf. Gheorghe
16:00
PPV2
Auxerre - Reims
16:00
Prima Sport 4
Nottingham Forest - Leeds
16:00
Prima Sport 3
Torino - Udinese
16:30
Prima Sport 5
VfB Stuttgart - Werder Bremen
17:00
Prima Sport 1
Handbal F - CL: CSM București - Brest
17:15
PPV1
Girona - Valencia
18:00
PPV2
Brest - Lens
18:00
Prima Sport 3
Galatasaray - Trabzonspor
18:00
Prima News
Focus 18
18:30
Prima Sport 2
VfL Wolfsburg - Bayern Munchen
18:30
Prima Sport 1
Tottenham - Manchester City
19:00
Prima Sport 4
Fiorentina - Bologna
19:30
PPV1
Gent - Genk
19:30
Prima Sport 5
Real Sociedad - Valladolid
19:30
Prima News
La final!, cu Ionuț Cristache și Mircea Dinescu
20:00
PPV2
Cartagena - Levante
21:00
Prima Sport 1
CFR Cluj - FCSB
21:45
Prima Sport 2
Inter Milano - AC Milan
22:00
Prima Sport 4
Olympique Marseille - Nice
22:00
Prima Sport 3
Barcelona - Sevilla
08:00
Prima News
Focus ora 8
09:00
Prima News
Prima News cu Raluca Al-Haddad
12:00
Prima News
Prima News cu Andrei Gheorghe
14:00
Prima News
Focus 14
16:00
Prima News
Prima News cu Ciprian Aron
17:00
Prima Sport 1
Fotbal All Inclusive cu Radu Banciu - 6 februarie
17:00
Prima Sport 2
FC Botoșani - Petrolul Ploiești
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima Sport 3
Fenerbahce - Konyaspor
19:00
Prima News
Talk News cu Alina Manolache
19:30
Prima Sport 2
Verona - Lazio
20:00
Prima Sport 1
Farul Constanța - Universitatea Craiova
20:30
Prima News
Proiect de țară: România, cu Costi Mocanu
21:45
Prima Sport 2
Monza - Sampdoria
22:00
Prima Sport 3
Rayo Vallecano - Almeria
22:00
Prima Sport 5
Burgos - Las Palmas
22:00
Prima News
World Wide Banciu - 9 ianuarie
23:00
Prima News
România de la A la Z cu Sabin Gherman
23:15
Prima Sport 4
Rio Ave - Sporting
08:00
Prima News
Focus ora 8
09:00
Prima News
Prima News cu Raluca Al-Haddad
12:00
Prima News
Prima News cu Andrei Gheorghe
14:00
Prima News
Focus 14
16:00
Prima News
Prima News cu Ciprian Aron
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima News
Talk News cu Alina Manolache
20:30
Prima News
Proiect de țară: România, cu Costi Mocanu
22:00
Prima News
World Wide Banciu
23:00
Prima News
România de la A la Z cu Sabin Gherman
08:00
Prima News
Focus ora 8
09:00
Prima News
Prima News cu Raluca Al-Haddad
12:00
Prima News
Prima News cu Andrei Gheorghe
14:00
Prima News
Focus 14
16:00
Prima News
Prima News cu Ciprian Aron
18:00
Prima News
Focus 18
19:00
Prima News
Talk News cu Alina Manolache
20:30
Prima News
Proiect de țară cu Costi Mocanu
22:00
Prima News
World Wide Banciu
23:00
Prima News
România de la A la Z cu Sabin Gherman